ÜRÜNLER
Andreu ile kişiselleştirilmiş kapı çözümleri;

Andreu, 1972’ye dayanan tarihçesi ve performans geçmişinin desteğiyle her ihtiyaca göre özelleştirilmiş metal ÇOK AMAÇLI, YANGIN ve KONUT kapıları sunarak her gün hayal gücüne yeni kapılar açar.

Andreu'da aynı ihtiyaçlara sahip 2 proje olmadığının fark edilmesi sonucunda, gerek tesisler gerekse süreçler özelleştirilmiş ve müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili cevap sunmayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

170’ten fazla çalışanın görev aldığı Andreu, 50.000 m2'lik üretim tesisine sahiptir ve akredite laboratuvarlara benzer yangına dayanıklılık testlerinin yapıldığı kendi test fırını da bulunmaktadır.

Ayrıca ürünlerin kalitesini; tasarım, üretim ve pazarlama süreçlerini güvence altına almak için EN-ISO 9001:2015 Standardına göre sertifikalandırılan Kalite Yönetim Sistemi mevcuttur.

Büyük ebat, farklı pencere ölçüleri, yüzey seçenekleri, kapı kasaları ve akustik performans gibi özel performans nitelikleri ve bunların kombinasyonu ile farklılaşan Andreu, İkon Proje Yönetimi işbirliği ile Türkiye’de de geleceğe yeni kapılar açmak için çalışır.