ÜRÜNLER
Artan rekabet şartlarına rağmen “güvenlik” sizin için bir opsiyon değil standart ise, “hijyen” konusu tesisiniz için önemliyse ve endüstriyel bir ürün olmasına rağmen “estetik” de arıyorsanız doğru marka Breda!

Breda, kalite ve güvenliği belgelendirebilmek için ürünlerini sürekli olarak belirli testlere tabi tutar.

“Montaj dostu” olacak şekilde üretilen Breda endüstriyel kapılarda “halat güvenlik”, “yay güvenlik” ve otomatik endüstriyel kapılar için “motor güvenlik” gibi ekipmanlar standart olarak sunulur. 

Seksiyonel ya da yana katlanır endüstriyel kapılar kaba görünmek zorunda değil; bu tip kapılar, performanslarının yanı sıra “alüminyum menteşe ve yan kutular”, “uyumlu derz çizgileri”, “entegre servis kapıları” ya da “plastik vida gizleme kapakları” gibi estetik avantajlar sunarken “gıda tesisleri” gibi hijyen beklentisi yüksek yapılar için de en uygun kapılardır. Kapı içinde yer alan servis kapısının farkını anlamak isteyen müşterilerimizin bir kez denemeleri farkı anlatmak için genellikle yeterli olmaktadır. 

Breda’nın Ar-Ge ve üretim sonrası testlerle kanıtladığı güvence, ülkemizde gerçekleştirdiğimiz lisanslı üretim sonrasında eğitimli yerel satış danışmanları, montaj ve teknik servis ekipleri eli ile müşteriye ulaştırılır.

....

Bu arada Breda'nın yeni ürününe göz atmak isterseniz, işte THUNDER hakkında kısa bir video;