ÜRÜNLER
İkon Jansen Hizmet Süreçleri

1923 yılında Josef Jansen tarafından İsviçre'de Oberriet'te bir zanaat atölyesi olarak kurulan Jansen kendini yeniliğe adamıştır. 

Mimari çözümler için yapı sistemleri tedarikçisi olarak geleceği tasarlayan ve müşterileri için ilham veren çözümler geliştiren Jansen, öğeler teknik olarak karmaşık olsa da estetik bir çözüm yaratarak bireyselliğinizi ifade etmeye yardımcı olur.

Çelik kapı, pencere ve cephe sistemleri denince akla gelen ilk marka olan Jansen, bu güvenceyi başta EN 16034 ve EN 14351 kapı ve pencere testleri, EN 13830 standartlarında cephe testleri olmak üzere EN 1634-1 yangın kapısı ve EN 1634-3 duman dayanımlı kapı standartları gibi performans standartlarına uyumlu testlerle ispatlar.

Yangın dayanımı olmayan dış kapılarında ise CE işareti için gerekli testlere sahiptir. 

İkon gibi uzun vadeli teknoloji ortaklıkları ile gerçekleştirilen bilgi alışverişine dayanarak müşterilerinin rekabet gücünü artırmayı başaran Jansen; bu güvenceyi eğitimli yerel satış ve teknik danışmanları, montaj ve teknik servis ekipleri ile müşterilerine ulaştırır.

Çeliğin sağladığı “büyük ebat”, “ince kesit” ve “uzun ömürlülük” avantajları, İkon-Jansen işbirliği sonucunda farklı ihtiyaçlara yönelik çelik kapı ve pencere sistemlerine dönüşür.